Оплата | доставка | повернення

Ви можете здійснити оплату прямо на сайті.

Замовлення відправляються Новою Поштою

Для того, щоб Ваше замовлення було зібрано і відправлено Вам вчасно, Вам необхідно отримати підтвердження у вигляді СМС з реквізитами та сумою для оплати.

Доставка здійснюється по всій Україні після повної оплати товару. Всі замовлення які оплачені до 12.00 відправляються в той же день, після 12.00 на наступний робочий день. Для прискорення відправки замовлення бажано підтвердити оплату зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті або в СМС.

При доставці товару Новою Поштою можливий варіант оплати післяплатою. Післяплатою товар відправляється після часткової передоплати в розмірі 100 грн (вартість доставки в обидві сторони).

Також внести передоплату дуже просто і швидко безпосередньо на нашому сайті будь-якою картою Visa або MasterCard

Доставка товару.
Доставка по Україні:

Нова Пошта - відправка кожен день

Також внести передоплату дуже просто і швидко безпосередньо на нашому сайті будь-якою картою Visa або MasterCard по кнопці нижче:

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ
Відповідно до положень статті 707 Цивільного Кодексу України та статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», при покупці непродовольчого товару належної якості Ви маєте право обміняти його на аналогічний товар, в разі якщо він Вас не влаштовує по будь-якої причини. Наприклад, Ви маєте право обміняти товар, якщо він не влаштовує Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, за якими товар не може бути використаний Вами по призначенню.

Поверненню підлягає тільки той товар належної якості, який не використовувався Вами і який зберіг товарний вигляд, властивості, упаковку, пломби і ярлики.

Термін на повернення такого товару становить 14 днів.

Верхняя панель
Цвет верхней панели
Поля по бокам
Цвет макета
Цвет меню
Цвет подменю
Цветовая схема